День матері
26 травня Польща святкує День матері. Багато хто вважає, що це найсильніша можлива любов — любов матері до своєї дитини. День матері святкується в Польщі вже понад сто років. Свято вперше було організовано у Кракові в 1914 році.
Шлях матері, хоч і не всипаний трояндами, але приносить багато задоволення, кажуть жінки:
«Це радість і щастя! Найбільше тішить, коли діти бавляться один з одним. Материнство — це настільки близький контакт з іншою людиною, який неможливий в жодних інших стосунках. Жодної людини ми не знаємо настільки із зворотньої сторони як власну дитину».
У нашій школі теж відбулося чудове свято – День Мами. Це був особливий день, присвячений найдорожчим людям у нашому житті — нашим мамам. Учні старанно готувалися до цього свята: вчили вірші та пісні, виготовляли листівки й подарунки своїми руками.
Свято відкрив директор школи, привітав усіх мам і подякував їм за любов, турботу та підтримку.
Учні молодших класів приготували в подарунок святковий концерт. Діти співали пісні про маму, декламували зворушливі вірші. Наприкінці свята всі разом фотографувалися та пили каву із солодощами.
День Мами в школі залишив багато приємних спогадів і подарував усім гарний настрій. Це свято нагадало нам, як важливо любити, поважати та цінувати своїх мам щодня






















