Przedłużono zawieszenie zajęć z powodu zagrożenia koronawirusem

Zgodnie z informacją podaną dzisiaj, 20.03.2020 przez Ministra Edukacji Narodowej zajęcia w szkołach zostają zawieszone do 14 kwietnia 2020r

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 wracają do szkoły 21 kwietnia 2020. Przerwa w nauczaniu nie zwalnia uczniów ze szkolnych obowiązków.

Od poniedziałku 22 marca przechodzimy na nauczania online. Proszę zasięgać informacji w dzienniku elektronicznym i na stronie szkolnej www.sp2bbor.eu, gdzie będzie podana dokładniejsza informacja.

Obowiązek nauczania zdalnego dotyczy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2. W razie wątpliwości lub pytań proszę pisać na adres sp2bbor@gmail.com.

Bądźcie ostrożni i wracajcie zdrowi.

Згідно з інформацією переданою сьогодні,20 береня 2020р. Міністром освіти Польщі,заняття в усіх школах припинені до 14 квітня.

Учні Початкової школи нр 2 повертаються до навчання 21 квітня.
Перерва в навчанні не звільняє учнів зі шкільних обов’язків!
З понеділка, 22 березня переходимо на навчання онлайн.
Прошу відвідувати електронний журнал та сайт школи www.sp2bbor.eu, де будуть подана детальніша інформація.
Обов’язок стосується всіх учнів Початкової школи .
У випадку питань пишіть повідомлення на sp2bbor@gmail.com.

Будьте обережні і повертайтесь здоровими!