У п’ятницю 17 квітня в Будинку Культури відбувся міський конкурс декламаторів «Намальовано словом», у якому взяли участь учні нашої школи. Почесні відзнаки отримали Марійка Вишинська з 1 класу, Ксенія Добжанська з 2 класу та Юлія Птасінська з 8 класу. Вітаємо!