Вертеп дітей з початкової школи
Цього року вертеп початкової школи відвідав чотири парафії, а саме в Білому Борі, М’ястку, М’єндзибожу і Б’єліци. Дякуємо за запрошення та теплий прийом. Радіємо, що разом з Вами могли ми розділяти різдвяну радість.
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2024/01/image.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2024/01/image-1.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2024/01/image-2.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2024/01/image-3.png)
Початкова школа №2 ім. Тараса Шевченка в Білому Борі (Польща)
Цього року вертеп початкової школи відвідав чотири парафії, а саме в Білому Борі, М’ястку, М’єндзибожу і Б’єліци. Дякуємо за запрошення та теплий прийом. Радіємо, що разом з Вами могли ми розділяти різдвяну радість.