Вітаємо Святого Миколая!
13 грудня до нашої школи, трошкі з запізненням, прибув з подарунками Святий Миколай. Діти з великою радістю привітали гостя , гарно заспівали чудові колядки і в нагороду отримали солодкі подарунки
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-30-768x1024.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-31-768x1024.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-32-768x1024.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-33.png)
Початкова школа №2 ім. Тараса Шевченка в Білому Борі (Польща)
13 грудня до нашої школи, трошкі з запізненням, прибув з подарунками Святий Миколай. Діти з великою радістю привітали гостя , гарно заспівали чудові колядки і в нагороду отримали солодкі подарунки