Магія новорічних прикрас
7 грудня діти відвідали фабрику ялинкових прикрас, де мали змогу подивитись як виглядає процес виготовлення скляної іграшки. Могли також власноруч зробити свою прикрасу, яка буде їм нагадувати про цю поїздку.
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-25.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-27.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-28.png)
Початкова школа №2 ім. Тараса Шевченка в Білому Борі (Польща)
7 грудня діти відвідали фабрику ялинкових прикрас, де мали змогу подивитись як виглядає процес виготовлення скляної іграшки. Могли також власноруч зробити свою прикрасу, яка буде їм нагадувати про цю поїздку.