21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи
Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Сьогодні, в час широкомасштабного вторгнення росії в Україну, український народ відстоює незалежність, гідність та свободу.
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-4-1024x768.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-5-1024x768.png)
![](http://sp2bbor.eu/wp-content/uploads/2023/12/image-6-1024x768.png)
Початкова школа №2 ім. Тараса Шевченка в Білому Борі (Польща)
Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Сьогодні, в час широкомасштабного вторгнення росії в Україну, український народ відстоює незалежність, гідність та свободу.