Szkolne Pakiety Multimedialne OSE w naszej szkole

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Borze znalazła się wśród placówek do których Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej przekazał 25 kompletów tabletów wraz z usługą -dostępem do internetu w formie Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE. Pakiety te stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, udzielonej w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Cieszymy się, że sprzęt będzie stanowić zarówno dla uczniów jaki i nauczycieli wymierną pomoc, która przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, a w razie konieczności do realizacji zdalnego nauczania. Dziękujemy Państwowemu Instytutowi Badawczemu NASK za otrzymana pomoc.